Загальноосвітня школа І -ІІ ступенів №12 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області

Наша школа

Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 12 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області заснована у 1889 році. Здійснює свою діяльність відповідно до Конституції України, Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Положення про середній навчально-виховний заклад та власного Статуту.

Головною метою загальноосвітньої школи  І-ІІ ступенів № 12 - забезпечення умов для інтелектуального,  соціального, морального і фізичного розвитку та саморозвитку учнів, виховання громадянина-патріота, впровадження  інноваційних технологій навчання, перебудова  виховної  роботи на національній основі, забезпечення  знань  базових  навчальних  предметів на рівні вимог сучасної  школи   шляхом  реалізації  нових  концепцій навчання.

Герб школи – офіційна емблема школи, яка зображується у формі щита на білому полі - книга,вічне джерело знань. Цифра вказує на номер школи. Символи на книзі наголошують на тому, що в навчальному закладі особлива увага приділяється всебічному розвиткові особистості. Підкова із датою заснування навчального закладу - символ удачі - свідчить про традиції, які існують у школі. Сонце, що сходить, є символом нового дня. Під щитом - соснові гілки, що наголошують на необхідності збереження зелених насаджень навколо Завадівки. Обрамлення у вигляді кетягів калини - невід’ємний народний символ українців.

Прапор школи – чотириколор, який складається з однакових кольорових смуг:

·жовтого - кольору вогню, сонця, що символізує активне життя, творчу діяльність, самовираження, самобутність, спрямованість на самовдосконалення, саморозвиток;

·білого - кольору повітря - символ прагнення до свободи, духовності, доброзичливості, безкорисливості, толерантності, людяності;

·блакитного - кольору живої чистої води, що символізує чисті помисли, доброчинність, доброутворення, щирість;

·зеленого кольору - кольору рідної землі, малої батьківщини - Кіровоградщини, що виступає символом збереження традицій, поваги до предків, зв'язку з природою.

Гімн школи

На околиці міста,