Загальноосвітня школа І -ІІ ступенів №12 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області

Табір "Сонечко"

«Затверджую»

начальник управління освіти

Кіровоградської міської ради

Костенко Л.Д.

про дитячий заклад відпочинку «Сонечко»

на базі загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №12

1.Загальна частина

1.1. Дитячий заклад відпочинку «Сонечко»    є позашкільним оздоровчим закладом, метою діяльності якого   є реалізація права кожної дитини на повноцінний відпочинок, оздоровлення, забезпечення змістовного дозвілля, задоволення інтересів і духовних запитів відповідно до індивідуальних потреб.

1.2. Дитячий заклад відпочинку «Сонечко» у своїй діяльності керується Конституцією України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, Законом України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», наказом Міністерства освіти і науки, молоді і спорту  України  від  12.04.2012 р.  № 464;  «Про  організацію  літнього  оздоровлення та відпочинку дітей у 2012 році»,  обласною Програмою оздоровлення та відпочинку дітей на 2012рік,  рішенням виконавчого комітету Кіровоградської міської ради № 286 від 17 квітня 2012 року «Про організацію відпочинку, оздоровлення  і відпочинку дітей влітку  2012 року», наказом управління освіти Кіровоградської міської ради від 07 травня 2012 року № 348/о «Про підготовку та  організацію відпочинку дітей і підлітків  влітку 2012 року», а також цим положенням.

1.3. Ди тячий заклад відпочинку «Сонечко»   за режимом роботи є з денним перебуванням (не менше 6 годин), за терміном роботи змінним (діє протягом зміни), який створюється на базі   ЗОШ І-І ступенів №12

2.. Організаційно правові засади діяльності дитячого закладу відпочинку «Сонечко»

2.1.Засновником  дитячого закладу відпочинку є відділ управління освіти

Засновник:

- затверджує положення дитячого закладу відпочинку; призначає та звільняє керівника дитячого  закладу відпочинку; забезпечує  безпечні  умови  організації  відпочинку  та  оздоровлення дітей;

- забезпечує функціонування дитячого закладу відпочинку,  його комплектування технологічним та іншим обладнанням,  належну підготовку до проведення відпочинку та оздоровлення дітей.

2.2.Тривалість оздоровчої зміни  у  дитячому закладі відпочинку становить 14 робоч.днів.

2.3. До дитячого закладу відпочинку на оздоровлення та відпочинок приймаються діти шкільного віку за заявою батьків або осіб, які їх замінюють, за наявності довідки     про     стан     здоров'я     дитини,     профілактичні щеплення та  епідеміологічне оточення. На підставі вищевказаних документів приймається рішення про приймання дітей до дитячого закладу відпочинку його керівником.

2.4.Відрахування дитини з  дитячого закладу відпочинку  здійснюється за заявою батьків   чи   осіб,   які   їх   замінюють,   за   рішенням   керівника      за систематичне порушення правил внутрішнього розпорядку або на підставі медичного   висновку   про   стан   здоров'я   дитини,   що   унеможливлює   її перебування в дитячому оздоровчому закладі.

Забороняється безпідставне відрахування дитини з дитячого закладу відпочинку.

2.5. Дитячий заклад відпочинку «Сонечко» пропагує здоровий спосіб життя та забезпечує дітям, які перебувають в ньому:

-   захист життя і здоров'я;  -   належні умови для повноцінного оздоровлення і відпочинку, розвитку їхніх творчих здібностей, занять фізичною культурою, туризмом, природоохоронною та краєзнавчою роботою, суспільно корисною працею, оволодіння іншими корисними навичками тощо;

-    добровільний вибір видів діяльності та дозвілля;

-    користування                матеріально-технічною, культурно-спортивною, оздоровчою,     та    іншою    наявною    базою  дитячого закладу відпочинку;

-   вільне висловлювання поглядів, думок, переконань;

-  захист від будь-яких форм експлуатації, насилля з боку педагогічних та інших працівників дитячого закладу відпочинку, пропаганди релігійних конфесій.

2.6.Діти, які перебувають у дитячому закладі відпочинку, повинні:

-    дотримуватись правил внутрішнього розпорядку;

-    підвищувати   загальний   культурний   рівень,   оволодівати   знаннями,уміннями, практичними навичками здорового способу життя;

-    дотримуватись морально-етичних норм;

-    бережливо    ставитися    до    державної,    комунальної    та    приватної  власності;

-    брати посильну участь у суспільно корисній праці.

2.7.У дитячому  закладі  відпочинку «Сонечко» створюються загони, наповнюваність яких   визначається   відповідно   до   державних   санітарних     норм улаштування, утримання і організації режиму діяльності дитячих оздоровчих закладів.

2. Дитячий заклад відпочинку «Сонечко»  працює    за    календарним    планом    роботи, затвердженим керівником закладу, погодженим із засновником.

2.9.Виховний процес у  дитячому закладі відпочинку здійснюється відповідно до індивідуальних можливостей, інтересів, нахилів і здібностей дітей, з урахуванням їх віку, психофізичних     особливостей,     стану     здоров'я     та     з     використанням різноманітних організаційних форм роботи.

2.10. Дитячий заклад відпочинку «Сонечко» може організовувати роботу своїх гуртків, груп та інших творчих об'єднань у приміщеннях за межами закладу, якщо вони пристосовані для перебування там дітей, чи на базі спортивних споруд та стадіонів на підставі укладених з їх власником угод.

2.11 Дитячий заклад відпочинку «Сонечко» створюється на базі загальноосвітнього навчального закладу і діє на підставі цього Положення, затвердженого засновником.

Директор школи:                                                                        Легка В.А.